O firmie

Specjalizujemy się w projektowaniu przestrzeni medycznych począwszy od praktyk jednoosobowych do multifunkcyjnych klinik o różnorodnej specjalizacji gabinetów zabiegowych (stomatologicznych, medycyny estetycznej, kosmetologii,etc) i ambulatoryjnych.
Szczególnie zależy nam by odejść od tworzenia tradycyjnej „szpitalnej” atmosfery, a kreować przestrzeń wygodną, funkcjonalną i przyjazną pacjentom.
Pamiętamy o łączeniu innowacji, designu oraz stale i dynamicznie rozwijającej się technologii medycznej by projektować najlepsze warunki pracy dla lekarzy i personelu.
Planowanie przestrzeni medycznych to zbiór niezliczonej ilości detali, szczegółów, w tym przepisów regulujących, które odpowiednio ujęte przekładają się na ich dobre i produktywne funkcjonowanie. Dlatego oprócz kwestii stricte związanych z projektowaniem wspieramy Państwa doradztwem z zakresu :

- obowiązujących przepisów prawnych związanych z tworzeniem jednostki medycznej
- technologii pomieszczeń specjalistycznych
- systemów instalacji
- obsługi BHP
- doradztwa i szkoleń biznesowych
- kreowania identyfikacji wizualnej i tworzenia wizerunku
- pozyskiwania środków dotacyjnych na powstawanie i rozwój placówek medycznych
oraz
- zadbamy o nadzór projektu na wszystkich jego etapach

Jesteśmy zespołem zaangażowanym w Naszą pracę, który w oparciu o pasję, wiedzę i doświadczenie zawodowe przekłada się na satysfakcję Państwa i pacjentów.

 

Zespół mediprojeCt

Katarzyna Cichocka
Magister Inżynier Architekt

Właściciel i założyciel mediprojeCt, koordynator projektu, konsultant, ekspert z zakresu projektowania architektonicznego, rozwiązań technologicznych, projektowanie wnętrz.

Katarzyna Domel
Magister Inżynier Architekt

Ekspert z zakresu projektowania architektonicznego, koordynator założeń budowlanych i rozwiązań technologicznych. 

Magdalena Szkolnicka
Specjalista z zakresu kompleksowej obsługi i logistyki inwestycji. 

Małgorzata Kwiecień
Specjalista ds. BHP

Ekspert z zakresu szkoleń wstępnych i okresowych, odpowiada za przygotowanie dokumentacji powypadkowych, ocenę ryzyka zawodowego, okresowe analizy stanu bhp oraz pełną obsługę sfery związanej z bhp.

dr Katarzyna Wysocka
Specjalista ds. biznesu

Trener i coach, psycholog biznesu, konsultant,współzałożyciel Szkoły trenerów i instruktorów Creative Professional Fitness & Creative Professional Strength, właściciel i założyciel Fitness Consulting i Akademii Kompetencji Menedżerskich

Julia Krzaklewska – Piechel
Specjalista ds. wizerunku

Ekspert w dziedzinie fotografii biznesowej, identyfikacji wizualnej, kreowania wizerunku, właściciel i założyciel studia fotograficznego Migafka